U17 Milli Takımı, UEFA ASSIST Turnuvası'nda Senegal'e 2-0 yenildi

U17 Milli Takımı, UEFA ASSIST Turnuvası'nda Senegal'e 2-0 yenildi
U17 Milli Takımı, UEFA ASSIST Turnuvası'nda Senegal'e 2-0 yenildi admin
Bu içerik 350 kez okundu.

 

U17 Milli Takımımız, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen UEFA ASSIST U17 Uluslararası Turnuvası'nın ikinci maçında Senegal'e 2-0 mağlup oldu. Senegal'in gollerini 28 ve 32.dakikalarda Souleymane Faye kaydetti. U17 Milli Takımımız, turnuvanın son maçında 26 Eylül 2019 Perşembe günü Guatemala ile karşılaşacak. Ayrıca, karşılaşmayı Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ile Genç Milli Takımlar Sorumlusu ve Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas ve Genç Milli Takım antrenörleri de tribünden takip etti.

 

Stat: TFF Riva Tesisleri

Hakemler: Fevzi Erdem Akbaş, Ali Can Uz, Batuhan Bıyıklı, Arda Terzi

Türkiye: Atalay Gökçe, Yusuf Erdem Gümüş (Dk.90 Doğukan Ünal), Serdar Saatçı, Özgür Deryol, Şener Kaya (Dk.45 Emirhan Delibaş), Ali Alperen Çelik (Dk.80 Kaan Öztürk), Alaattin Mumci (Dk.45 Taha Aydınlı), Anıl Batın Aydın (Dk.45 Fatih Kanber), Hüseyin Biber (Dk.61 Sarper Çağlar), Ömer Turan Görgüç (Dk.61 Efe Mustafa Çetin), Kazımcan Karataş (Dk.80 Abdullah Tazgel)

Senegal: Ousmane Ba, Thibaut Aubertin), Cheikh Mbaye Diouf, Amete Faye, Aliou Badara (Dk.77 Ibrahıma Seck), Boubacar Diallo (Dk.77 Ibrahıma Cissoko), Souleymane Faye (Dk.88 Pape Moussa), Birame Diaw, Issaga Kane, Ngor Faye, Insa Boye

 

U17 Milli Takımı'nın UEFA Assist Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

 

Kaleciler: Atalay Gökçe (Gençlerbirliği), Kağan Moradaoğlu (Trabzonspor A.Ş.)

 

Defans: Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.), Ata Öztürk (Galatasaray A.Ş.), Anıl Batın Aydın (Galatasaray A.Ş.), Abdullah Tazgel (Bursaspor), Serdar Saatçı (Beşiktaş A.Ş), Özgür Deryol (Altınordu A.Ş.), Fatih Kanber (Fenerbahçe A.Ş.)

 

Orta Saha: Ömer Turan Görgüç (Bursaspor), Ali Alperen Çelik (Trabzonspor A.Ş.), Efe Mustafa Çetin (Altınordu A.Ş.), Sarper Çağlar (Altınordu A.Ş.), Kaan Öztürk (Fenerbahçe A.Ş.), Emirhan Delibaş (Beşiktaş A.Ş.), Kazımcan Karataş (Altay), Hüseyin Biber (Konyaspor), Şener Kaya (Konyaspor)

 

Forvet: Alaattin Mumci (Trabzonspor A.Ş.), Doğukan Ünal (Eskişehirspor), Taha Aydınlı (Galatasaray A.Ş.)

 

UEFA ASSIST U17 Uluslararası Turnuvası Maç Programı:
 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

22.09.2019 - 11:30

NİJERYA

2-0

TÜRKİYE

TFF RİVA TESİSLERİ

22.09.2019 - 12:00

ANGOLA

0-0

İSKOÇYA

TFF RİVA TESİSLERİ

22.09.2019 - 16:00

SENEGAL

3-0

GUATEMALA

TFF RİVA TESİSLERİ

22.09.2019 - 16:30

KAMERUN

1-3

PARAGUAY

TFF RİVA TESİSLERİ

24.09-2019 - 11:30

İSKOÇYA

2-0

KAMERUN

TFF RİVA TESİSLERİ

24.09-2019 - 12:00

GUATEMALA

1-5

NİJERYA

TFF RİVA TESİSLERİ

24.09-2019 - 16:00

TÜRKİYE

0-2

SENEGAL

TFF RİVA TESİSLERİ

24.09-2019 - 16:30

PARAGUAY

3-1

ANGOLA

TFF RİVA TESİSLERİ

26.09.2019 - 11:30

İSKOÇYA

-

PARAGUAY

TFF RİVA TESİSLERİ

26.09.2019 - 12:00

TÜRKİYE

-

GUATEMALA

TFF RİVA TESİSLERİ

26.09.2019 - 16:00

SENEGAL

-

NİJERYA

TFF RİVA TESİSLERİ

26.09.2019 - 16:30

ANGOLA

-

KAMERUN

TFF RİVA TESİSLERİ

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kış Spor Okullarına rekor katılım
Kış Spor Okullarına rekor katılım
Milyonlar Denizli'yi izledi
Milyonlar Denizli'yi izledi