şişli escort

instagram beğeni hilesi

instagram takipçi hilesi

U16 Milli Takımı, Polonya'yı 2-0 yendi

U16 Milli Takımımız, Polonya'nın ev sahipliği yaptığı UEFA U16 Gelişim Turnuvası ilk maçında Polonya'yı 2-0 mağlup etti. Milli Takımımızın gollerini 38.dakikada Ali Sühan Demirel ve 80.dakikada Efecan Barlık attı.

U16 Milli Takımı, Polonya'yı 2-0 yendi
U16 Milli Takımı, Polonya'yı 2-0 yendi admin
Bu içerik 118 kez okundu.

 

Grubun diğer maçında Yunanistan Kolombiya'yı 2-1 yendi. U16 Milliler, UEFA U16 Gelişim Turnuvası'ndaki ikinci maçında 3 Nisan Çarşamba günü Kolombiya ile karşılaşacak.

Stat: Stadion Miejski LKS Lomza

Hakemler: Grzegorz Kawalko, Sukasz Sıkora, Marcin Adamski, Dawid Deptula

Polonya: Jakup Ojrznski, Fryderyk Gerbowski, Jakup Malec, Jerzy Tomal, Patryk Gogol (Dk.70 Milosz Pacek), Patryk Kusztal (Dk.60 Patryk Warczak), Radoslaw Cielemecki, Filip Balcewicz, Mateusz Legowski, Aleksander Buksa (Dk.70 Oliver Zareba), Daniel Hoyo Kowalsi

Türkiye: Ahmet Çağrı Güney, Ahmetcan Kaplan, Ali Sühan Demirel (Dk.56 Efecan Barlık), Selman Faruk Dibek (Dk.41 Eren Taşkın), Ömer Faruk Beyaz (Dk.80 Alperen Uysal), Ahmet Gülay, Emin Bayram, Bartuğ Elmaz, Emre Demir (Dk.73 Eray Sürül), Kadir Arslan, Tuğbey Akgün (Dk.41 İsmail Zehir)

U16 Milli Takımı'nın  UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Osman Ertuğrul Çetin (Fenerbahçe A.Ş.)

Defans:
Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.), Kadir Arslan(Bursaspor), Murat Şenel (Galatasaray A.Ş.)

Orta Saha: 
Alperen Soysal (Aytemiz Alanyaspor), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Emre Demir (İstikbal Mobilya Kayserispor), Eray Sürül (Vitesse), Eren Taşkın (Kasımpaşa A.Ş),  İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor)

Forvet:
Ali Sühan Demirel (SC Preussen Münster), Efecan Barlık (Bucaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

Maç programı:

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

01.04.2019 - 12.00

YUNANİSTAN

2-1

KOLOMBİYA

St.Miejski

01.04.2019 - 15.00

TÜRKİYE

2-0

POLONYA

Stadion Miejski

03.04.2019 - 12.00

POLONYA

-

YUNANİSTAN

St.Miejski

03.04.2019 - 15.00

TÜRKİYE

-

KOLOMBİYA

Stadion Miejski

05.04.2019 - 12.00

TÜRKİYE

-

YUNANİSTAN

St.Miejski

05.04.2019 - 12.00

POLONYA

-

KOLOMBİYA

St.Miejski

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD, İran’ın petrol ithalatındaki tüm feragatlerine son verecek
ABD, İran’ın petrol ithalatındaki tüm feragatlerine son verecek
Anastasiades, Çin'de Putin ile görüşecek
Anastasiades, Çin'de Putin ile görüşecek